• Vše
  • Cider
  • Světlá piva
  • Tmavá piva
pivo-nahled

Pilsner Urquell ležák

Světlé spodně kvašené pivo typu ležák vařené dle plzeňské receptury. Základem a zároveň nejvýznamnějším představitelem této kategorie je český Pilsner Urquell, jehož tradice sahá až do roku 1842 a je pravým klenotem mezi českými pivy.

pivo-kozel-tmavy

Velkopopovický Kozel Černý

Víte, že slad má podstatný vliv na výslednou podobu piva? Při sušení sladu při vyšší teplotě vzniká tmavý slad zbarvený do hněda, který se využívá pro výrobu tmavých piv. Velkopopovický Kozel Černý je vyroben ze speciálních tmavých sladů, a proto i jeho pěna je na rozdíl od přibarvovaných piv tmavá.

birell-nealko-prehled

Birell Světlý, nealkoholické pivo

Tajemství výroby Birellu Světlého je ve speciálně vyšlechtěném kmeni pivovarských kvasinek, které se při jeho výrobě používají. Díky nim se Birell připravuje v nezkráceném výrobním procesu, stejném jako známe u klasického piva. Neprochází žádnými chemickými ani fyzikálními úpravami, čehož výsledkem je dokonalá plná a příjemná hořká chuť piva.

kingswood-prehled

Kingswood Originál

Kingswood je cider, pro jehož výrobu jsou použity speciální odrůdy jablek pěstovaných výhradně v sadech. Neobsahuje žádné chemické konzervanty, umělá barviva, sladidla ani aromata. Vyvinutý byl pro podávání výhradně na ledu. Neobsahuje lepek, a tak jej mohou pít i celiaci.

kopparberg-hruska-prehled

Kopparberg Hruška

Kopparberg Hruškový cider fermentujeme podle receptu, který je samozřejmě tajný. Není však tajemství, že k jeho výrobě je použita místní měkká vodu z přírodního pramene a jenom ty úplně nejkvalitnější hrušky. Výsledkem je cider světlé barvy, který se může pochlubit osvěžující ovocnou chutí. V tuto chvíli je to nejoblíbenější hruškový cider na světě. Zkuste ho na ledu a pochopíte proč.

kingswood-hot-prehled

Kingswood Hot

Hledáte něco, co vás v dlouhých zimních večerech zaručeně zahřeje? Pak neváhejte a vyzkoušejte netradiční horký nápoj – svařený cider Kingswood. O tom, jak je cider Kingswood výborný na ledu, se většina z nás už přesvědčila. S odchodem léta však nemusíme přijít o jeho společnost. Svařená varianta cideru Kingswood totiž nadchne nejen vás, ale i každou návštěvu, která se k nám v zimě přijde zahřát.

Scroll to top